Õppetöö korraldus

Gustav Adolfi Koolituskeskuse õppetöö toimub Haridus- ja Teadusministeeriumi poolt kinnitatud õppekavade alusel (käskkiri nr 1294/ 09. oktoober 2008).

Õppetöö toimub kahel semestril: septembrist detsembrini ja jaanuarist maini. Kursused toimuvad Tallinna südalinnas Gustav Adolfi Gümnaasiumi ruumides pealelõunastel ja õhtustel aegadel.

Koolituskeskuse kontor on asjaajamiseks avatud esmaspäevast reedeni kell 10.00 – 16.00.

Registreerimine 
Kursustele saab registreerida interneti või telefoni teel, samuti Gustav Adolfi Koolituskeskuse kontoris Suur-Kloostri 16 Tallinnas. Koos registreerimise kinnitusega teatame maksetähtaja ja tasumiseks vajalikud rekvisiidid, viimased on kirjas ka siin. Juriidilisele isikule väljastame arve, soovi korral ka eraisikule.

Kursusest loobumine 
Kui Teil ei ole võimalik kursusest osa võtta, palume Teil sellest koolituskeskust teavitada niipea kui võimalik. Juba alanud kursuse õppetasu üldjuhul ei tagastata. Õppetasu on võimalik tagasi taotleda peale esimest tundi.

Kursuse ärajäämine
Vähese registreerujate arvu tõttu on koolituskeskusel õigus kursus ära jätta. Sellest teavitame kõiki registreerujaid. Osalemistasu kanname sellisel juhul tagasi.

Kursuste kestus
Kursuste kestust arvestatakse akadeemilistes tundides: üks akadeemiline tund on 45 minutit. Gustav Adolfi Koolituskeskusel on õigus teha õppeplaanis muudatusi.  Koolivaheaegadel õppetööd ei toimu .

Parkimine
Alates 6.01.2012 a. osutab parkimisteenust ja teostab parkimiskontrolli GAG territooriumil olevates parklates Europark Estonia OÜ.

Soodustused 

Õppetasu saab näidata tuludeklaratsioonis koolituskuludena, millest tagastatakse vastavalt tulumaksuseadusele 20% (§ 26, lg. 2). Kui olete meile teatanud kursusel osaleja ja tema eest tasuja nimed ja isikukoodid, siis saadame Teie andmed Maksu- ja Tolliametile, soovi korral väljastame Teile tasumist kinnitava tõendi. Olenevalt kursuse toimumise ajast lähevad koolituskulud kas Teie käesoleva või järgmise aasta tuludeklaratsioonile.

Saada isikuandmed (kui maksid kursuse eest ise, kirjuta andmed topelt). Eelnevalt peab valitud kursusele registreeritud olema.