Varajase registreerimise soodustus

Aasta lõpuni on kõigil põhikooli lõpetajatel, abiturientidel, ettevalmistujatel riigieksamiteks võimalus registreerida end ettevalmistuskursustele 20% soodsamalt. Oluline on end kursustele kirja panna enne aasta lõppu ja tasuda hiljemalt 06. jaanuariks 2019. Erinevate kursuste ja hindadega saab tutvuda KURSUSTE alajaotuste all. Ootame kõiki huvilisi kursustele!

Registreerimine huviringidesse

Head lapsevanemad! Uuest aastast on võimalik veel registreerida üksikutesse huviringidesse. Ringide tutvustused leiab siit.

Varajase registreerija soodustus

17. augustist on avatud registreerimine eksamite ettevalmistuskursustele. Registreerides end kursustele augustis ning tasudes 06. septembriks on kursuste hind 20% soodsam. Täpne info kursuste ajagraafiku ja muu kohta täieneb jooksvalt õppeaasta alguse jooksul.

IKT seminar “Digipäev Gustav Adolfi Gümnaasiumi uues Kotzebue õppehoones” 23. augustil 2018

IKT seminarile “Digipäev Gustav Adolfi Gümnaasiumi uues Kotzebue õppehoones” on oodatud kõik õpetajad ja teisedki koolitöötajad, kes tunnevad huvi IKT kasutamise vastu ainetunnis, soovivad laiendada oma teadmisi ja saada praktilisi näpunäiteid tehnoloogia kasutamise kohta ainetundides. Sellel aastal oleme loonud võimaluse õpetajatele just oma ainest lähtuvalt töötoad valida. Seminar on ühepäevane. Hind ühele osalejale on 35 eurot, mis sisaldab osalustasu, õppematerjale, kohvipause …

Linnalaager

Gustav Adolfi linnalaager toimub tööpäevadel,  13.–21. juunil 2018.

Avatud uste päev 19. mai 2018

Gustav Adolfi Koolituskeskuse ja Gustav Adolfi Muusikakooli avatud uste päev toimub 19. mail kell 12.00-15.00. Ootame kõiki huvilisi! Avatud uste päev toimub uues GAG õppehoones, Vana-Kalamaja 9.

“Koostöös on vunki!”

Gustav Adolfi Koolituskeskus, Gustav Adolfi Muusikakool ja Gustav Adolfi Gümnaasium korraldavad 3. mail parima koostöömudeli väljatöötamiseks ajutrusti “Koostöös on vunki!”    

Pühad koolituskeskuses

Head huvilised! Pühade ajal suhtleme teiega meili teel  ja telefonile vastame alates 04. jaanuarist 2018. Häid pühi!

IKT seminar “Katsetame ja jagame – koos digipädevamaks” 23.08.2017

Seminarile on oodatud kõik õpetajad ja teisedki koolitöötajad, kes tunnevad huvi IKT kasutamise vastu ainetunnis, soovivad laiendada oma teadmisi ja saada praktilisi näpunäiteid tehnoloogia kasutamise kohta ainetundides. Sellel aastal oleme loonud võimaluse õpetajatele just oma ainest lähtuvalt töötoad valida. Sel aastal on seminar ühepäevane. Hind ühele osalejale on 32.- eurot, mis sisaldab osalustasu, õppematerjale, kohvipause ja lõunasööki. Igale järgnevale osalejale …